baner

Vážené tanečné páry, kedže súbežne prebieha prihlasovanie na súťaž aj na stránke
www.szts.sk
Zoznamy tanečných párov na našom webe nie sú kompletné, priebežne ich budeme dopĺňať.


Všetky súťaže a páry

WDSF International Open Adult STT

Čislo Partner Partnerka Klub Krajina
Roman Všetička
Martina Jalovecká
TK TŠ Starlet
Czech Republic
Pasquale Nudo
Yulia Saykina
Team Diablo
Italy
Moiseev Nikita
Melchert Patrizia
UTSC Forum Wien
Austria
salvatore vitacca
stefania vitacca
international dance team pilon
Italy
Zemlyakov Oleg
Riederova Iva
TK Orel Telnice
Czech Republic
Anton Nedotsukov
Maria Mitrokhina
Victoria
Russia
Anton Nedotsukov
Maria Mitrokhina
Victoria
Russia
Vladimir Shelomitskiy
Olga Shelomitskaya
Spektr
Russia
Allan Vedel
Malgorzata Cieszkowska
KAF
Denmark
Jiri Sabik
Lucie Jarolimkova
Madat Praha
Czech Republic
Jiri Zejda
Katerina Jancova
TK Orel Telnice
Czech Republic
Yury Soldatov
Ekaterina Kirillova
Linija Tanca
Russia
Oleksandr Panchuk
Yuliya Sorokata
KROK
Ukraine
Andreas Pohl
Elisabeth Beck
UTSC Forum Wien
Austria
Denis Molkov
Natalia Osyko
Feeria
Russia
Egor Pogrebnyak
Paulina Janicka
Contra
Poland
Pavel Nepomniashchikh
Maria Kerentseva
ACADEMY
Russia
Marek Eštočin
Simona Fecková
TŠK pri TŠ SOUL Prešov
Slovakia
Marek Szulgo
Renata Schodnik
Gracja
Poland
Ondřej Sliška
Daniela Valjentová
STK Gebert Ústí nad Labem
Czech Republic
Jacek Jeschke
Hanna Żudziewicz
BLUE Classic
Poland
Ivan Iacobbe
Ylenia Dalla Bona
ADDS Azzurra Danze
Italy
Wojciech Jeschke
Malgorzata Kowalska
BLUE Classic
Poland
David Odstrcil
Tara Bohak
DSP Kometa Brno
Czech Republic
Volodymyr Lyatov
Veronika Myshko
Gracia
Ukraine
Volodimir Lyatov
Veronika Myshko
Gracia Uzhgorod
Ukraine
Tomáš Smutný
Jana Šigutová
TK Orel Telnice
Czech Republic
Vladimír Hamza
Lucia Hrabčáková
TK Victoria Bratislava
Slovakia
Jaroslav Hazlinsky
Simona Kriskova
TC Košice
Slovakia
Jan Kohout
Johanka Pružincová
TK-TŠ Starlet Brno
Czech Republic
Dušan Lamoš- Feré
Lenka Lopašovská
Slovakia
Dominik Cipár
Patrícia Martinovičová
TK DANSOVIA Bratislava
Slovakia
Michal Drha
Klara Zamecnikova
TK Orel Telnice
Czech Republic
Eduard Grohman
Klaudia Stefunkova
Interklub
Slovakia
Michal Hornicek
Yana Grishchenko
DSP Kometa Brno
Czech Republic
Matej Stec
Michaela Antalova
TK ELLEGANCE Košice
Slovakia
Darius Ivanovas
Agne Valiukeviciute
Ziburys
Lithuania
Artur Kozuń
Kamila Wierzyńska
SZOK Gliwice
Poland
Natanael Měcháček
Eva Rmoutilová
TŠ Standardklub Praha CZ
Czech Republic
Jaroslav Oboňa
Dominika Rošková
TŠK Stella Žiar nad Hronom
Slovakia
Jozef Polák
Eva Hajdúová
KTC Bratislava
Slovakia
Ion Postolachi
Ioana Damsa
Rus-Team
Romania
Radim Stupka
Tereza Jendrulkova
TK Olymp Olomouc
Czech Republic
Viktor Szabo
Vanja Vujic
Optimus
Croatia
george pop
madalina mare
galactic dance
Romania
Valerij Osadchenko
Olga Osadchenko
Sukurys
Lithuania
Martin Lazík
Danka Sílešová
Slovakia
Tine Kranjc
Saša Ul
PINGI
Slovenia
Matěj Kutálek
Michaela Krákorová
TK TŠ Starlet Brno
Czech Republic
Earle Williamson
Charlotte Christiansen
Lets Dance
Denmark
Matej Madeja
Alena Reznicka
TSC TEMPO Kezmarok
Slovakia
Celkovo je prihlásených 919 párov.

REKLAMNÍ PARTNERI


MEDIÁLNI PARTNERI


© Santal