baner

Hľadaj

meno alebo priezvisko, klub alebo krajina:
prázdne pre vypísanie všetkých párov


WDSF Open Adult LAT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Kristóf Zsolt
Szilvia Répás
Dance Station
Hungary
Tamás Petrenkó
Fruzsina Petrenkó
PROART
Hungary
Tomas Komenda
Martina Manakova
TK Dukla Trencin
Slovakia
Vladimir Shelomitskiy
Olga Shelomitskaya
Spektr
Russia
Nerijus Kimbirauskas
Gintare Malinauskaite
Svaja
Lithuania
Vytautas Vizbaras
Zivile Vasiliauskaite
Svaja - Sukurys
Lithuania
Maxim Putryk
Tereza Blazkova
STK Praha
Czech Republic
Petr Sobota
Yvona Bujnova
TK Maestro
Czech Republic
Patrick Pirker
Nataliya Kosynska
TSC Burghof Voitsberg
Austria
Gergely Turcsány
Csilla Bendó
Studio2000 TSE
Hungary
Milan Adamec
Hana Koprivova
KST Quick Olomouc
Czech Republic
Pavel Sluka
Elizaveta Kuklina
TK Koskovi
Czech Republic
Ondřej Sliška
Daniela Valjentová
STK Gebert Ústí nad Labem
Czech Republic
Ivan Iacobbe
Ylenia Dalla Bona
ADDS Azzurra Danze
Italy
Volodymyr Lyatov
Veronika Myshko
Gracia
Ukraine
Volodimir Lyatov
Veronika Myshko
Gracia Uzhgorod
Ukraine
Peter Talian
Radka Britanakova
Meteor Kosice
Slovakia
Piotr Kordaszewski
Magdalena Kordaszewska
LIDER Lublin
Poland
Jakub Brisuda
Kristína Grilusová
PegaFun Dance Group Martin
Slovakia
Marián CHladný
Veronika Csemanová
PegaFun Dance Group Martin
Slovakia
Miklós Móricz
Emese Markovics
Studio2000 - Tornádo Tse
Hungary
Luka Fabijan
Stefanie Schröttner
TSC Raiffeisenbank Ligist
Austria
Luka Fabijan
Stefanie Schröttner
TSC Raiffeisenbank Ligist
Austria
Dušan Lamoš- Feré
Lenka Lopašovská
Slovakia
Florian Vana
Karina Shpakovskaya
HSV Wien Sektion Tanzsport
Austria
Dominik Cipár
Patrícia Martinovičová
TK DANSOVIA Bratislava
Slovakia
Petr Kiesel
Kateřina Vašíčková
Kometa Brno
Czech Republic
Michal Hornicek
Yana Grishchenko
DSP Kometa Brno
Czech Republic
Richard Forro
Petra Víťazková
KST PETAN Pezinok
Slovakia
Matej Stec
Michaela Antalova
TK ELLEGANCE Košice
Slovakia
Andrius Backys
Laura Talmantaite
Ziburys
Lithuania
Artur Kozuń
Kamila Wierzyńska
SZOK Gliwice
Poland
Jaroslav Oboňa
Dominika Rošková
TŠK Stella Žiar nad Hronom
Slovakia
Zsolt Fáskerti
Eszter Ocsovszki
Papiron-ProArt
Hungary
Radim Stupka
Tereza Jendrulkova
TK Olymp Olomouc
Czech Republic
Viktor Szabo
Vanja Vujic
Optimus
Croatia
Tomas Tanka
Dominika Feketova
Uni Dance Bratislava
Slovakia
adrian pop
bianca racolta
galactic dance
Romania
george pop
madalina mare
galactic dance
Romania
Juraj Štilec
Sabina Lauková
PegaFun Dance Group Martin
Slovakia
Peter Schwartz
Anna Prozlik
Szilver TSE
Hungary
Aleksandr Pašin
Ugne Vyšniauskaite
Rolo-Mida
Lithuania
Valerij Osadchenko
Olga Osadchenko
Sukurys
Lithuania
Dušan Klimo
Nikoleta Dianišková
Slovakia
Tomáš Duras
Veronika Černá
Gala Dance Club Bratislava
Slovakia
David Cseresznyek
Anna Jeszenszki
Bolero TSE
Hungary
Christoph Holčzik
Noémi Erdös
UTSS Raiffeisenbank Gänserndorf
Austria
Gatnar Jiri
Sygiet Marta
Athina Oława
Poland
Matej Madeja
Alena Reznicka
TSC TEMPO Kezmarok
Slovakia


WDSF International Open Adult STT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Roman Všetička
Martina Jalovecká
TK TŠ Starlet
Czech Republic
Pasquale Nudo
Yulia Saykina
Team Diablo
Italy
Moiseev Nikita
Melchert Patrizia
UTSC Forum Wien
Austria
salvatore vitacca
stefania vitacca
international dance team pilon
Italy
Zemlyakov Oleg
Riederova Iva
TK Orel Telnice
Czech Republic
Anton Nedotsukov
Maria Mitrokhina
Victoria
Russia
Anton Nedotsukov
Maria Mitrokhina
Victoria
Russia
Vladimir Shelomitskiy
Olga Shelomitskaya
Spektr
Russia
Allan Vedel
Malgorzata Cieszkowska
KAF
Denmark
Jiri Sabik
Lucie Jarolimkova
Madat Praha
Czech Republic
Jiri Zejda
Katerina Jancova
TK Orel Telnice
Czech Republic
Yury Soldatov
Ekaterina Kirillova
Linija Tanca
Russia
Oleksandr Panchuk
Yuliya Sorokata
KROK
Ukraine
Andreas Pohl
Elisabeth Beck
UTSC Forum Wien
Austria
Denis Molkov
Natalia Osyko
Feeria
Russia
Egor Pogrebnyak
Paulina Janicka
Contra
Poland
Pavel Nepomniashchikh
Maria Kerentseva
ACADEMY
Russia
Marek Eštočin
Simona Fecková
TŠK pri TŠ SOUL Prešov
Slovakia
Marek Szulgo
Renata Schodnik
Gracja
Poland
Ondřej Sliška
Daniela Valjentová
STK Gebert Ústí nad Labem
Czech Republic
Jacek Jeschke
Hanna Żudziewicz
BLUE Classic
Poland
Ivan Iacobbe
Ylenia Dalla Bona
ADDS Azzurra Danze
Italy
Wojciech Jeschke
Malgorzata Kowalska
BLUE Classic
Poland
David Odstrcil
Tara Bohak
DSP Kometa Brno
Czech Republic
Volodymyr Lyatov
Veronika Myshko
Gracia
Ukraine
Volodimir Lyatov
Veronika Myshko
Gracia Uzhgorod
Ukraine
Tomáš Smutný
Jana Šigutová
TK Orel Telnice
Czech Republic
Vladimír Hamza
Lucia Hrabčáková
TK Victoria Bratislava
Slovakia
Jaroslav Hazlinsky
Simona Kriskova
TC Košice
Slovakia
Jan Kohout
Johanka Pružincová
TK-TŠ Starlet Brno
Czech Republic
Dušan Lamoš- Feré
Lenka Lopašovská
Slovakia
Dominik Cipár
Patrícia Martinovičová
TK DANSOVIA Bratislava
Slovakia
Michal Drha
Klara Zamecnikova
TK Orel Telnice
Czech Republic
Eduard Grohman
Klaudia Stefunkova
Interklub
Slovakia
Michal Hornicek
Yana Grishchenko
DSP Kometa Brno
Czech Republic
Matej Stec
Michaela Antalova
TK ELLEGANCE Košice
Slovakia
Darius Ivanovas
Agne Valiukeviciute
Ziburys
Lithuania
Artur Kozuń
Kamila Wierzyńska
SZOK Gliwice
Poland
Natanael Měcháček
Eva Rmoutilová
TŠ Standardklub Praha CZ
Czech Republic
Jaroslav Oboňa
Dominika Rošková
TŠK Stella Žiar nad Hronom
Slovakia
Jozef Polák
Eva Hajdúová
KTC Bratislava
Slovakia
Ion Postolachi
Ioana Damsa
Rus-Team
Romania
Radim Stupka
Tereza Jendrulkova
TK Olymp Olomouc
Czech Republic
Viktor Szabo
Vanja Vujic
Optimus
Croatia
george pop
madalina mare
galactic dance
Romania
Valerij Osadchenko
Olga Osadchenko
Sukurys
Lithuania
Martin Lazík
Danka Sílešová
Slovakia
Tine Kranjc
Saša Ul
PINGI
Slovenia
Matěj Kutálek
Michaela Krákorová
TK TŠ Starlet Brno
Czech Republic
Earle Williamson
Charlotte Christiansen
Lets Dance
Denmark
Matej Madeja
Alena Reznicka
TSC TEMPO Kezmarok
Slovakia


Open Senior STT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Vojtech Šuver
Jana Smejová
KTC Bratislava
Slovakia
Milan Kopásek
Žaneta Kopásková
KTC Bratislava
Slovakia
Peter Minárik
Erika Mináriková
Dansovia
Slovakia
Jozef Csizmazia
Gabriela Csizmaziová
Malacky
Slovakia
Martin Sianta
Henrieta Mlyncarova
Gala Dance Club Bratislava
Slovakia


Open Senior LAT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Miroslav Žatko
Zuzana Suchá
GALA Dance Club Bratislava
Slovakia
Jozef Csizmazia
Gabriela Csizmaziová
Malacky
Slovakia


Open Dospelí/Adult A LAT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Vytautas Vizbaras
Zivile Vasiliauskaite
Svaja - Sukurys
Lithuania
Jakub Barilla
Jana Barillová
TŠ SUPER Poprad
Slovakia
Ivan Vajcík
Ema Nohálová
Interklub Bratislava
Slovakia
Jakub Brisuda
Kristína Grilusová
PegaFun Dance Group Martin
Slovakia
Marián CHladný
Veronika Csemanová
PegaFun Dance Group Martin
Slovakia
Petr Kiesel
Kateřina Vašíčková
Kometa Brno
Czech Republic
Artur Kozuń
Kamila Wierzyńska
SZOK Gliwice
Poland
Filip Barilla
Zuzana Kočíšová
TŠ Super Poprad
Slovakia
Tomáš Duras
Veronika Černá
Gala Dance Club Bratislava
Slovakia
David Cseresznyek
Anna Jeszenszki
Bolero TSE
Hungary
Maroš Mušinka
Petronela Matiová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia
Matej Madeja
Alena Reznicka
TSC TEMPO Kezmarok
Slovakia


Open Dospelí/Adult A STT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Moiseev Nikita
Melchert Patrizia
UTSC Forum Wien
Austria
Oto Toldy
Zuzana Janigova
INTERKLUB
Slovakia
Jakub Kazík
Miroslava Kundisová
INTERKLUB Bratislava
Slovakia
Jakub Barilla
Jana Barillová
TŠ SUPER Poprad
Slovakia
Martin Marciňa
Martina Čanakyová
Interklub Bratislava
Slovakia
Jozef Polák
Eva Hajdúová
KTC Bratislava
Slovakia
Daniel Fundárek
Karolína Vasilčáková
TK Dansovia
Slovakia
george pop
madalina mare
galactic dance
Romania
Branislav Šoltýs
Emília Scherfelová
TC FORTUNA Poprad
Slovakia
Filip Barilla
Zuzana Kočíšová
TŠ Super Poprad
Slovakia
Peter Kukliš
Monika Benková
eXtra dance team
Slovakia
Maroš Mušinka
Petronela Matiová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia
Matej Madeja
Alena Reznicka
TSC TEMPO Kezmarok
Slovakia


Dospelí/Adult B LAT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Nerijus Kimbirauskas
Gintare Malinauskaite
Svaja
Lithuania
Vladyslav Kvasnytsia
Mariya Andreyuk
KROK
Ukraine
Gabriel Lenický
Henrieta Nagyová
TŠK VIVA Nové Zámky
Slovakia
Ľuboš Greguš
Anežka Kočnerová
TŠK TIFFANY Nová Baňa
Slovakia
Dominik Melichárek
Vivien Benkő
TSC TS KELLER NOVÉ ZÁMKY
Slovakia
Tomáš Chudý
Dominika Pešková
Interklub Bratislava
Slovakia
Simon Suchal
Karolina Bernátová
Interklub Bratislava
Slovakia
Jakub Chudík
Kristina Rollová
Interklub Bratislava
Slovakia
Marián Duda
Katarína Hrašnová
TK VICTORIA Bratislava
Slovakia
Juraj Štilec
Sabina Lauková
PegaFun Dance Group Martin
Slovakia
Jozef Vaňko
Pavlína Vaňková
PegaFun Dance Group Martin
Slovakia
Lukáš Mihálik
Silvia Hutirová
KTŠ Tyrnavia Trnava
Slovakia
Roderik Pažický
Mária Šuľová
TŠK RITMO LEVICE
Slovakia
Andrius Backys
Laura Talmantaite
Ziburys
Lithuania
Dániel Puskás
Regina Zsigmond
Freetime TSE
Hungary
Daniel Tóth
Zuzana Povinská
Uni-dance Bratislava
Slovakia
Michal Belan
Lucia Škultétiová
INTERKLUB Bratislava
Slovakia
Kristóf Zsolt
Szilvia Répás
Dance Station
Hungary
Peter Schwartz
Anna Prozlik
Szilver TSE
Hungary
Aleksandr Pašin
Ugne Vyšniauskaite
Rolo-Mida
Lithuania
Patrik Hancz
Bianka Hancz
PlatinA TSE
Hungary
Filip Majiroš
Klaudia Bujňáková
TK Tília ODEVA Lipany
Slovakia
Tamás Marx
Dóra Mester
Miami STE
Hungary
Gergő Feith
Andrea Ramotsa
Valcer TSE
Hungary
Christoph Holčzik
Noémi Erdös
UTSS Raiffeisenbank Gänserndorf
Austria


Dospelí/Adult B STT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Kristóf Zsolt
Szilvia Répás
Dance Station
Hungary
Nerijus Kimbirauskas
Gintare Malinauskaite
Svaja
Lithuania
Vladyslav Kvasnytsia
Mariya Andreyuk
KROK
Ukraine
Ľuboš Greguš
Anežka Kočnerová
TŠK TIFFANY Nová Baňa
Slovakia
Štefan Pintér
Paulína Gašparíková
KTŠ Tyrnavia Trnava
Slovakia
Tomáš Chudý
Dominika Pešková
Interklub Bratislava
Slovakia
Boris Hurbanič
Alexandra Kavcová
Interklub Bratislava
Slovakia
Karolina Blechová
Adam Belovič
Interklub Bratislava
Slovakia
Jakub Chudík
Kristina Rollová
Interklub Bratislava
Slovakia
Lukáš Mihálik
Silvia Hutirová
KTŠ Tyrnavia Trnava
Slovakia
Petr Kiesel
Kateřina Vašíčková
Kometa Brno
Czech Republic
Darius Ivanovas
Agne Valiukeviciute
Ziburys
Lithuania
Milan Hajas
Gabriela Stanková
TC Eleganza Bratislava
Slovakia
Daniel Tóth
Zuzana Povinská
Uni-dance Bratislava
Slovakia
Christopher Paszternák
Dóra Magnucz
DanceStation TSE
Hungary
Tomáš Marciš
Barbora Rajčániová
Akadémia Tanca
Slovakia
Juraj Beňo
Klaudia Frianová
Liptovské tanečné centrum L. Mikuláš
Slovakia
Dušan Klimo
Nikoleta Dianišková
Slovakia
Wojciech Michalik
Paulina Grzybek
Rondo
Poland
Jakub Grzybek
Karolina Rek
Rondo
Poland
Filip Majiroš
Klaudia Bujňáková
TK Tília ODEVA Lipany
Slovakia
Filip Zemancik
Nikoleta Kredatusova
TSC TEMPO Kezmarok
Slovakia


Dospelí/Adult C LAT b.o.
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Vladyslav Kvasnytsia
Mariya Andreyuk
KROK
Ukraine
Istvan Adorjan
Andrea Zsapka
Oktogon TC
Hungary
Ondrej Bódiš
Zuzana Murínová
Fáber dance team Slovakia
Slovakia
Michal Horáček
Veronika Horecká
LTC Lipt.Mikuláš
Slovakia
Tomáš Szöllösy
Katarína Majerčíková
TŠK M+M Bratislava
Slovakia
Milan Lašček
Lucia Lašček
KTC Bratislava
Slovakia
Matej Bajs
Daniela Kopásková
Slovakia
Andrej Huszár
Bernadeta Plankóová
TŠK VIVA Nové Zámky
Slovakia
Dušan Karkalík
Zuzana Fiľová
FÁBER DANCE TEAM SLOVAKIA
Slovakia
Árpád Tóth
Szidónia Szabó
Botafogo
Hungary
Jozef Polák
Eva Hajdúová
KTC Bratislava
Slovakia
Martin Kršák
Miroslava Kršáková
Tanečná Škola Peter Cieker
Slovakia
adrian pop
bianca racolta
galactic dance
Romania
Patrik Horváth
Vivien Horváth
Fencing TSE
Hungary
Juraj Beňo
Klaudia Frianová
Liptovské tanečné centrum L. Mikuláš
Slovakia
Vladimír Šimončič
Lucia Kutáleková
KTŠ Tyrnavia Trnava
Slovakia
Viktor Magyari
Zita Torba
Bolero TSE
Hungary
Gergely Maros
Mária Dancsó
Oktogon
Hungary
Mate Meszaros
Reka Beregszaszi
DanceStation Tse
Hungary
Filip Šuľak
Lenka Šepeľová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia
Lukáš Demčák
Kristína Čorbová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia
Samuel Rovňák
Veronika Jarolímová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia


Dospelí/Adult C STT b.o.
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Robert Jenei
Klaudia Dezsy
Goldance
Hungary
Vladyslav Kvasnytsia
Mariya Andreyuk
KROK
Ukraine
matej polak
lenka abaffyova
akademia tanca Nitra
Slovakia
Dominik Melichárek
Vivien Benkő
TSC TS KELLER NOVÉ ZÁMKY
Slovakia
Michal Horáček
Veronika Horecká
LTC Lipt.Mikuláš
Slovakia
Martin Kollár
Martina Ročiaková
KTC Bratislava
Slovakia
Jozef klobučnik
Katarína Štefková
KTC Bratislava
Slovakia
Milan Lašček
Lucia Lašček
KTC Bratislava
Slovakia
Matej Bajs
Daniela Kopásková
Slovakia
Marián Duda
Katarína Hrašnová
TK VICTORIA Bratislava
Slovakia
Andrej Huszár
Bernadeta Plankóová
TŠK VIVA Nové Zámky
Slovakia
Dušan Karkalík
Zuzana Fiľová
FÁBER DANCE TEAM SLOVAKIA
Slovakia
Michal Regeš
Katarína Miháliková
TK VICTORIA Bratislava
Slovakia
Martin Kršák
Miroslava Kršáková
Tanečná Škola Peter Cieker
Slovakia
Ľuboš Sýkora
Gabriela Búšová
TŠK VIVA Nové Zámky
Slovakia
Patrik Matejov
Pavlína Mikulová
Malacky
Slovakia
Lukáš Demčák
Kristína Čorbová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia
Samuel Rovňák
Veronika Jarolímová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia


Dospelí/Adult D LAT b.o.
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Gábor Vanda
Katalin Lakos
Pro-Art & Samba TSE
Hungary
matej polak
lenka abaffyova
akademia tanca Nitra
Slovakia
Dominik Kováč
Dóra Vargová
TSC TS KELLER NOVÉ ZÁMKY
Slovakia
Tamás Márk Csere
Dóra Fehér
Pro-Art
Hungary
Péter Mutter
Orsolya Incze
Pro-Art
Hungary
Martin Kollár
Martina Ročiaková
KTC Bratislava
Slovakia
Robert Menke
Katarína Jágerová
KTC Bratislava
Slovakia
Imre Tóth
Lívia Varga
Pro-Art TSE
Hungary
Peter Ivančin
Krisztína Majtán
TCEleganza
Slovakia
Adrián Meleg
Zuzana Podobová
TŠK ViVa Nové Zámky
Slovakia
Richard Sianta
Ivana Poláková
TŠC Swing Trnava
Slovakia
Ivan Kozai
Zuzana Bliznáková
Akadémia tanca
Slovakia
Juraj Krempaský
Kristína Spustová
KTC Bratislava
Slovakia
Rokas Gudaitis
Guoda Čeraniauskaitė
Vėtrungė
Lithuania
Michal Regeš
Katarína Miháliková
TK VICTORIA Bratislava
Slovakia
Marek Feder
Lucia Hradská
KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA
Slovakia
Károly Cseh
Melinda Cseh
Platina TSE
Hungary
Péter Nagy
Boglárka Katona
Platina TSE
Hungary
Zsolt Ölveczky
Fanni Tatai
Platina TSE
Hungary
Michal Kuruc
Mária Božiková
TŠK M+M Bratislava
Slovakia
Ľuboš Sýkora
Gabriela Búšová
TŠK VIVA Nové Zámky
Slovakia
Patrik Matejov
Pavlína Mikulová
Malacky
Slovakia
Michal Nestiak
Annamaria Cajchanova
individualne clenstvo
Slovakia
Patrik Lukáč
Izabela Karelová
KTC Bratislava
Slovakia
Dávid Máté Magda
Zsófia Magnucz
Dudance TSE
Hungary


Dospelí/Adult D STT b.o.
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Dominik Kováč
Dóra Vargová
TSC TS KELLER NOVÉ ZÁMKY
Slovakia
Ondrej Bódiš
Zuzana Murínová
Fáber dance team Slovakia
Slovakia
Robert Menke
Katarína Jágerová
KTC Bratislava
Slovakia
Peter Ivančin
Krisztína Majtán
TCEleganza
Slovakia
Miloš Tigyi
Nina Chromá
Akadémia Tanca Nitra
Slovakia
Richard Sianta
Ivana Poláková
TŠC Swing Trnava
Slovakia
Ivan Kozai
Zuzana Bliznáková
Akadémia tanca
Slovakia
Juraj Krempaský
Kristína Spustová
KTC Bratislava
Slovakia
Rokas Gudaitis
Guoda Čeraniauskaitė
Vėtrungė
Lithuania
Marek Feder
Lucia Hradská
KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA
Slovakia
Filip Šuľak
Lenka Šepeľová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia


Open Junior 1 LAT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
VSEVOLOD MAIEVSKYI
SOFIIA MAIEVSKA
STARDUST
Ukraine
Martynas Racas
Gabija Surgautaite
Svaja
Lithuania
Neimedas Puzinovas
Gabija Maciulaityte
Svaja
Lithuania
Alexey Zagorulko
Sharon Bron
HSV Wien
Austria
Juraj Pavličko
Dominika Refková
TŠ Super Poprad
Slovakia
Libor Benedikovič
Lenka Bachoríková
TK WELCOME
Slovakia
Lukáš Kollár
Karin Bečvarová
KTC Bratislava
Slovakia
Jakub Kollár
Izabela Karelová
KTC Bratislava
Slovakia
Jakub Kollár
Norika Lauková
KTC Bratislava
Slovakia
Martin Repcek
Diana Studenicova
TK PKO JAGERMAJSTER Bratislava
Slovakia
Matej Gajdošík
Barbora Budošová
eXtra dance team Bratislava
Slovakia
Daniel Braš
Frances Převorová
LR Cosmetic Dance Team Ostrava
Czech Republic
Filip Kucman
Tereza Valéria Ziffová
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Daniel Klucka
Alexandra Bielikova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Radovan Krivosudsky
Simona Vladarova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Mário Baczmaga
Jana Demčáková
TK Grácia Michalovce
Slovakia
Tomáš Kaluja
Kristína Klepancová
TK Grácia Michalovce
Slovakia
Enrico Hoger
Miriam Fundárková
SUN DANCE ACADEMY
Slovakia
David Pikora
Lucia Hanzelyová
TŠ Super Poprad
Slovakia
Marek Profota
Viktorie Paskerová
LR Cosmetic Dance Team Ostrava
Czech Republic
Lukáš Mlynár
Simona Dókušová
KTŠ Aknela Martin
Slovakia


Open Junior 1 STT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
VSEVOLOD MAIEVSKYI
SOFIIA MAIEVSKA
STARDUST
Ukraine
Martynas Racas
Gabija Surgautaite
Svaja
Lithuania
Neimedas Puzinovas
Gabija Maciulaityte
Svaja
Lithuania
Juraj Pavličko
Dominika Refková
TŠ Super Poprad
Slovakia
Libor Benedikovič
Lenka Bachoríková
TK WELCOME
Slovakia
Lukáš Kollár
Karin Bečvarová
KTC Bratislava
Slovakia
Jakub Kollár
Izabela Karelová
KTC Bratislava
Slovakia
Jakub Kollár
Norika Lauková
KTC Bratislava
Slovakia
Martin Repcek
Diana Studenicova
TK PKO JAGERMAJSTER Bratislava
Slovakia
Matej Gajdošík
Barbora Budošová
eXtra dance team Bratislava
Slovakia
Filip Kucman
Tereza Valéria Ziffová
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Daniel Klucka
Alexandra Bielikova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Radovan Krivosudsky
Simona Vladarova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Mário Baczmaga
Jana Demčáková
TK Grácia Michalovce
Slovakia
Tomáš Kaluja
Kristína Klepancová
TK Grácia Michalovce
Slovakia


Open Junior 2 LAT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
VSEVOLOD MAIEVSKYI
SOFIIA MAIEVSKA
STARDUST
Ukraine
Štefan Pintér
Paulína Gašparíková
KTŠ Tyrnavia Trnava
Slovakia
Igor Vlasov
Olena Nesterenko
Ritm
Ukraine
Vitaliy Bizyakin
Marharyta Kachko
Modern
Ukraine
Juraj Pavličko
Dominika Refková
TŠ Super Poprad
Slovakia
Libor Benedikovič
Lenka Bachoríková
TK WELCOME
Slovakia
Štefan Pintér
Paulína Gašparíková
KTŠ Tyrnavia Trnava
Slovakia
Patrik Lukáč
Izabela Karelová
KTC Bratislava
Slovakia
Robert Menke
Katarína Jágerová
KTC Bratislava
Slovakia
Daniel Tóth
Zuzana Povinská
Uni-dance Bratislava
Slovakia
nicu toma
szilagyi alexia
galactic dance
Romania
Daniel Waitzer
Valeria Sallustio
UTSS Raiffeisenbank Gänserndorf
Austria
Roland Koren
Nikolett Matyóka
Pro-Art TS
Hungary
Daniel Braš
Frances Převorová
LR Cosmetic Dance Team Ostrava
Czech Republic
Žiga Tantegel
Nuša Črnko
PINGI
Slovenia
Patrik Biely
Barbora Baňacká
KTŠ Aknela pri PK OS SR Martin
Slovakia
TOMAS BAKA
ORSOLYA FARKASOVA
TK IMPULZ RIM.SOBOTA
Slovakia
Vilius Baltushis
Guste Sabaliauskaite
Sukurys
Lithuania
Marek Profota
Viktorie Paskerová
LR Cosmetic Dance Team Ostrava
Czech Republic
Turkevych Orest
turkevych Andriana
Graica
Ukraine
Marek Harasty
Silvia Šlepkovská
Slovakia


Open Junior 2 STT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
VSEVOLOD MAIEVSKYI
SOFIIA MAIEVSKA
STARDUST
Ukraine
Štefan Pintér
Paulína Gašparíková
KTŠ Tyrnavia Trnava
Slovakia
Igor Vlasov
Olena Nesterenko
Ritm
Ukraine
Vitaliy Bizyakin
Marharyta Kachko
Modern
Ukraine
Juraj Pavličko
Dominika Refková
TŠ Super Poprad
Slovakia
Libor Benedikovič
Lenka Bachoríková
TK WELCOME
Slovakia
Štefan Pintér
Paulína Gašparíková
KTŠ Tyrnavia Trnava
Slovakia
Patrik Lukáč
Izabela Karelová
KTC Bratislava
Slovakia
Robert Menke
Katarína Jágerová
KTC Bratislava
Slovakia
Jakub Chudík
Kristina Rollová
Interklub Bratislava
Slovakia
Martin Repcek
Diana Studenicova
TK PKO JAGERMAJSTER Bratislava
Slovakia
Daniel Fundárek
Karolína Vasilčáková
TK Dansovia
Slovakia
Michael Janota
Hana Kovacicova
Welcome Trnava
Slovakia
Daniel Tóth
Zuzana Povinská
Uni-dance Bratislava
Slovakia
daniel petreus
giulia bota
galactic
Romania
Žiga Tantegel
Nuša Črnko
PINGI
Slovenia
Vilius Baltushis
Guste Sabaliauskaite
Sukurys
Lithuania
Turkevych Orest
turkevych Andriana
Graica
Ukraine
Marek Harasty
Silvia Šlepkovská
Slovakia


Junior 1 C LAT b.o.
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Juraj Pavličko
Dominika Refková
TŠ Super Poprad
Slovakia
Lukáš Kollár
Karin Bečvarová
KTC Bratislava
Slovakia
Jakub Kollár
Izabela Karelová
KTC Bratislava
Slovakia
Jakub Kollár
Norika Lauková
KTC Bratislava
Slovakia
Ján Briežnik
Viktória Jurištová
Interklub Bratislava
Slovakia
Matúš Trusina
Adriana Terifajová
Tk dukla trenčín
Slovakia
Matej Gajdošík
Barbora Budošová
eXtra dance team Bratislava
Slovakia
Patrik Valach
Viktória Zorničková
INTERKLUB BRATISLAVA
Slovakia
Slavomír Nálepka
Michaela Krišandová
TC FORTUNA Poprad
Slovakia
Martin Repček
Diana Studeničová
TK PKO Jagermajster
Slovakia
Mário Baczmaga
Jana Demčáková
TK Grácia Michalovce
Slovakia


Junior 1 C STT b.o.
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Oleksiy Ursol
Elizaveta Andreyuk
KROK
Ukraine
Juraj Pavličko
Dominika Refková
TŠ Super Poprad
Slovakia
Lukáš Kollár
Karin Bečvarová
KTC Bratislava
Slovakia
Jakub Kollár
Izabela Karelová
KTC Bratislava
Slovakia
Jakub Kollár
Norika Lauková
KTC Bratislava
Slovakia
Ján Briežnik
Viktória Jurištová
Interklub Bratislava
Slovakia
Matúš Trusina
Adriana Terifajová
Tk dukla trenčín
Slovakia
Matej Gajdošík
Barbora Budošová
eXtra dance team Bratislava
Slovakia
Patrik Valach
Viktória Zorničková
INTERKLUB BRATISLAVA
Slovakia
Slavomír Nálepka
Michaela Krišandová
TC FORTUNA Poprad
Slovakia
Mário Baczmaga
Jana Demčáková
TK Grácia Michalovce
Slovakia


Junior 2 B LAT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Libor Benedikovič
Lenka Bachoríková
TK WELCOME
Slovakia
Štefan Pintér
Paulína Gašparíková
KTŠ Tyrnavia Trnava
Slovakia
Tomáš Chudý
Dominika Pešková
Interklub Bratislava
Slovakia
Jakub Chudík
Kristina Rollová
Interklub Bratislava
Slovakia
Daniel Fundárek
Karolína Vasilčáková
TK Dansovia
Slovakia
Daniel Tóth
Zuzana Povinská
Uni-dance Bratislava
Slovakia
Roland Koren
Nikolett Matyóka
Pro-Art TS
Hungary
Branislav Šoltýs
Emília Scherfelová
TC FORTUNA Poprad
Slovakia
Kamil Zieliński
Nicole Sikora
Prestge MOK Mszana Dolna
Poland
Filip Majiroš
Klaudia Bujňáková
TK Tília ODEVA Lipany
Slovakia
Turkevych Orest
turkevych Andriana
Graica
Ukraine


Junior 2 B STT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Libor Benedikovič
Lenka Bachoríková
TK WELCOME
Slovakia
Tomáš Chudý
Dominika Pešková
Interklub Bratislava
Slovakia
Jakub Chudík
Kristina Rollová
Interklub Bratislava
Slovakia
Daniel Tóth
Zuzana Povinská
Uni-dance Bratislava
Slovakia
Martin Repček
Diana Studeničová
TK PKO Jagermajster
Slovakia
Kamil Zieliński
Nicole Sikora
Prestge MOK Mszana Dolna
Poland
Filip Majiroš
Klaudia Bujňáková
TK Tília ODEVA Lipany
Slovakia
Turkevych Orest
turkevych Andriana
Graica
Ukraine


Junior 2 C LAT b.o.
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Igor Vlasov
Olena Nesterenko
Ritm
Ukraine
Vitaliy Bizyakin
Marharyta Kachko
Modern
Ukraine
Juraj Pavličko
Dominika Refková
TŠ Super Poprad
Slovakia
Lukáš Kollár
Karin Bečvarová
KTC Bratislava
Slovakia
Jakub Kollár
Izabela Karelová
KTC Bratislava
Slovakia
Jakub Kollár
Norika Lauková
KTC Bratislava
Slovakia
Martin Repcek
Diana Studenicova
TK PKO JAGERMAJSTER Bratislava
Slovakia
Matej Gajdošík
Barbora Budošová
eXtra dance team Bratislava
Slovakia
Marek Kršák
Barbora Sklenárová
TŠK Junilev Levice
Slovakia
nicu toma
szilagyi alexia
galactic dance
Romania
Mário Baczmaga
Jana Demčáková
TK Grácia Michalovce
Slovakia
Attila Házy
Kristína Somogyová
TK Dansovia
Slovakia
Samuel Bucha
Natália Muchová
TK Dukla Trenčín
Slovakia
Tomas Slavkovsky
Martina Kiskova
TSC TEMPO Kezmarok
Slovakia


Junior 2 C STT b.o.
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Igor Vlasov
Olena Nesterenko
Ritm
Ukraine
Vitaliy Bizyakin
Marharyta Kachko
Modern
Ukraine
Juraj Pavličko
Dominika Refková
TŠ Super Poprad
Slovakia
Lukáš Kollár
Karin Bečvarová
KTC Bratislava
Slovakia
Jakub Kollár
Izabela Karelová
KTC Bratislava
Slovakia
Patrik Lukáč
Izabela Karelová
KTC Bratislava
Slovakia
Jakub Kollár
Norika Lauková
KTC Bratislava
Slovakia
Matej Gajdošík
Barbora Budošová
eXtra dance team Bratislava
Slovakia
Michael Janota
Hana Kovacicova
Welcome Trnava
Slovakia
Marek Kršák
Barbora Sklenárová
TŠK Junilev Levice
Slovakia
nicu toma
szilagyi alexia
galactic dance
Romania
Mário Baczmaga
Jana Demčáková
TK Grácia Michalovce
Slovakia
Attila Házy
Kristína Somogyová
TK Dansovia
Slovakia
Samuel Bucha
Natália Muchová
TK Dukla Trenčín
Slovakia
Tomas Slavkovsky
Martina Kiskova
TSC TEMPO Kezmarok
Slovakia


Junior 2 D LAT b.o.
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Martynas Racas
Gabija Surgautaite
Svaja
Lithuania
Neimedas Puzinovas
Gabija Maciulaityte
Svaja
Lithuania
Oleksiy Ursol
Elizaveta Andreyuk
KROK
Ukraine
VALENTUN VEREMEYCHUK
ANNA HYCH
MODERN
Ukraine
Arkadiy Hulovskyy
Yana Poterukha
Modern
Ukraine
Patrik Lukáč
Izabela Karelová
KTC Bratislava
Slovakia
Robert Menke
Katarína Jágerová
KTC Bratislava
Slovakia
Filip Vlček
Alexandra Skalošová
FÁBER DANCE TEAM SLOVAKIA
Slovakia
Juraj Krempaský
Kristína Spustová
KTC Bratislava
Slovakia
Michael Janota
Hana Kovacicova
Welcome Trnava
Slovakia
daniel petreus
giulia bota
galactic
Romania
Marek Feder
Lucia Hradská
KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA
Slovakia
Ivan Novák
Adriána Nováková
KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA
Slovakia
Viktor Sokach
Katerina Bojchuk
Prestizs
Ukraine
Mihajlo Kuzmovich
Julia Bojchuk
Prestizs
Ukraine
Filip Kucman
Tereza Valéria Ziffová
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Daniel Klucka
Alexandra Bielikova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Radovan Krivosudsky
Simona Vladarova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Patrik Biely
Barbora Baňacká
KTŠ Aknela pri PK OS SR Martin
Slovakia
Matúš Chvojka
Rebeka Bieliková
TŠK Junilev Levice
Slovakia
Ján Kunštek
Ľubica Csizmaziová
Malacky
Slovakia
Marek Harasty
Silvia Šlepkovská
Slovakia


Junior 2 D STT b.o.
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Martynas Racas
Gabija Surgautaite
Svaja
Lithuania
Neimedas Puzinovas
Gabija Maciulaityte
Svaja
Lithuania
Oleksiy Ursol
Elizaveta Andreyuk
KROK
Ukraine
VALENTUN VEREMEYCHUK
ANNA HYCH
MODERN
Ukraine
Arkadiy Hulovskyy
Yana Poterukha
Modern
Ukraine
Robert Menke
Katarína Jágerová
KTC Bratislava
Slovakia
Filip Vlček
Alexandra Skalošová
FÁBER DANCE TEAM SLOVAKIA
Slovakia
Juraj Krempaský
Kristína Spustová
KTC Bratislava
Slovakia
Erik Srnák
Sabina Nováková
eXtra dance teame Bratislava
Slovakia
daniel petreus
giulia bota
galactic
Romania
Marek Feder
Lucia Hradská
KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA
Slovakia
Ivan Novák
Adriána Nováková
KST PETAN Pezinok pri TC CHARIZMA
Slovakia
Viktor Sokach
Katerina Bojchuk
Prestizs
Ukraine
Mihajlo Kuzmovich
Julia Bojchuk
Prestizs
Ukraine
Filip Kucman
Tereza Valéria Ziffová
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Daniel Klucka
Alexandra Bielikova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Radovan Krivosudsky
Simona Vladarova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Patrik Biely
Barbora Baňacká
KTŠ Aknela pri PK OS SR Martin
Slovakia
Matúš Chvojka
Rebeka Bieliková
TŠK Junilev Levice
Slovakia
Ján Kunštek
Ľubica Csizmaziová
Malacky
Slovakia
Marek Harasty
Silvia Šlepkovská
Slovakia


Open Juvenile/Deti LAT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Mykola Rubis
Ilona Sak
stardust
Ukraine
Bogdan Kazaryan
Natalya Sorokata
KROK
Ukraine
Ivan Filipchuk
Evelina Ganska
KROK
Ukraine
Enrico Hoger
Miriam Fundarková
Sundanceacademy Bratislava
Slovakia
Krisztián Poništ
Odett takács
PLATINA TSE
Hungary
Lukaš Mlynár
Simona Dókušová
KTŠ Aknela Martin
Austria
Tomáš Kaluja
Kristína Klepancová
TK Grácia Michalovce
Slovakia
David Pikora
Lucia Hanzelyová
TŠ Super Poprad
Slovakia


Open Juvenile/Deti 2 STT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Mykola Rubis
Ilona Sak
stardust
Ukraine
Bogdan Kazaryan
Natalya Sorokata
KROK
Ukraine
Ivan Filipchuk
Evelina Ganska
KROK
Ukraine
Enrico Hoger
Miriam Fundarková
Sundanceacademy Bratislava
Slovakia
Tomáš Kaluja
Kristína Klepancová
TK Grácia Michalovce
Slovakia


Juvenile/Deti 2 D LAT b.o.
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Mykola Rubis
Ilona Sak
stardust
Ukraine
Martynas Racas
Gabija Surgautaite
Svaja
Lithuania
Vladyslav Shevchenko
Veronika Nikolienko
KROK
Ukraine
Maksym Aterley
Darya Braga
KROK
Ukraine
Bence Gáll
Anna Tóth
Freetime - Studio2000
Hungary
Enrico Hoger
Miriam Fundarková
Sundanceacademy Bratislava
Slovakia
Krisztián Poništ
Odett takács
PLATINA TSE
Hungary
Andrej Hric
Soňa Herková
TŠK STELLA Žiar nad Hronom
Slovakia
Matúš Majzel
Patrícia Piešťanská
KTŠ TYRNAVIA Trnava
Slovakia
Lukáš Mlynár
Simona Dókušová
KTŠ AKNELA MARTIN
Slovakia
Tomáš Kaluja
Kristína Klepancová
TK Grácia Michalovce
Slovakia
Dávid Pikora
Lucia Hanzelyová
Tˇ3 Super Poprad
Slovakia


Juvenile/Deti 2 D STT b.o.
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Mykola Rubis
Ilona Sak
stardust
Ukraine
Martynas Racas
Gabija Surgautaite
Svaja
Lithuania
Vladyslav Shevchenko
Veronika Nikolienko
KROK
Ukraine
Maksym Aterley
Darya Braga
KROK
Ukraine
Enrico Hoger
Miriam Fundarková
Sundanceacademy Bratislava
Slovakia
Andrej Hric
Soňa Herková
TŠK STELLA Žiar nad Hronom
Slovakia
Matúš Majzel
Patrícia Piešťanská
KTŠ TYRNAVIA Trnava
Slovakia
Lukáš Mlynár
Simona Dókušová
KTŠ AKNELA MARTIN
Slovakia
Tomáš Kaluja
Kristína Klepancová
TK Grácia Michalovce
Slovakia
Dávid Pikora
Lucia Hanzelyová
Tˇ3 Super Poprad
Slovakia


Open Youth/Mládež LAT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Tamás Petrenkó
Fruzsina Petrenkó
PROART
Hungary
Oleksandr Panchuk
Yuliya Sorokata
KROK
Ukraine
Dominik Melichárek
Vivien Benkő
TSC TS KELLER NOVÉ ZÁMKY
Slovakia
Jakub Barilla
Jana Barillová
TŠ SUPER Poprad
Slovakia
Vadim Danilov
Natália Horváthová
Interklub Bratislava
Slovakia
Michal Hornicek
Yana Grishchenko
DSP Kometa Brno
Czech Republic
Dániel Puskás
Regina Zsigmond
Freetime TSE
Hungary
Rokas Gudaitis
Guoda Čeraniauskaitė
Vėtrungė
Lithuania
Edgar Sztuce vel stuzmania
Justyna Barycka
"Zamek" Lublin
Poland
Bertalan Hegyes
Violetta Kis
Szilves Tse
Hungary
adrian pop
bianca racolta
galactic dance
Romania
nicu toma
szilagyi alexia
galactic dance
Romania
Michal Konecny
Dominika Feglova
DSP Kometa Brno
Czech Republic
Christopher Paszternák
Dóra Magnucz
DanceStation TSE
Hungary
Aleksandr Pašin
Ugne Vyšniauskaite
Rolo-Mida
Lithuania
Filip Barilla
Zuzana Kočíšová
TŠ Super Poprad
Slovakia
Dušan Klimo
Nikoleta Dianišková
Slovakia
Maroš Mušinka
Petronela Matiová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia
Filip Šuľak
Lenka Šepeľová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia
Lukáš Demčák
Kristína Čorbová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia
Samuel Rovňák
Veronika Jarolímová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia


Open Youth/Mládež STT
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Oleksandr Panchuk
Yuliya Sorokata
KROK
Ukraine
Vladyslav Kvasnytsia
Mariya Andreyuk
KROK
Ukraine
Marek Eštočin
Simona Fecková
TŠK pri TŠ SOUL Prešov
Slovakia
Jakub Barilla
Jana Barillová
TŠ SUPER Poprad
Slovakia
Vadim Danilov
Natália Horváthová
Interklub Bratislava
Slovakia
Michal Hornicek
Yana Grishchenko
DSP Kometa Brno
Czech Republic
Edgar Sztuce vel stuzmania
Justyna Barycka
"Zamek" Lublin
Poland
Michal Konecny
Dominika Feglova
DSP Kometa Brno
Czech Republic
Filip Barilla
Zuzana Kočíšová
TŠ Super Poprad
Slovakia
Peter Kukliš
Monika Benková
eXtra dance team
Slovakia
Wojciech Michalik
Paulina Grzybek
Rondo
Poland
Tine Kranjc
Saša Ul
PINGI
Slovenia
Maroš Mušinka
Petronela Matiová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia
Filip Šuľak
Lenka Šepeľová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia
Lukáš Demčák
Kristína Čorbová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia
Samuel Rovňák
Veronika Jarolímová
TŠ Grácia Michalovce
Slovakia


Hobby Junior 1
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Igor Vojtko
Daria Zurikova
TK Dansovia
Slovakia
Filip Mosny
Ema Marcinkova
TK Dansovia
Slovakia
Matej Parada
Vladimira Balazova
TK Dansovia
Slovakia
Samuel Benko
Lucia Benková
TK Ellegance
Slovakia
Max Kožányi
Hanka Knapíková
TŠC Swing Trnava
Austria
Samuel Formanko
Emmka Gajarská
TŠC Swing Trnava
Slovakia
Samuel Ray
Nora Čechová
TK WELCOME Trnava
Slovakia
PETER GáBA
PAVLíNA SZEKERESOVá
TK DUKLA TRENčíN
Slovakia
Boris Hatas
Sofia Papayova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Timotei Hoos
Alexandra Kolkusova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Marcel Borsky
Dominika Muchova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Oliver Drzik
Veronika Rakoczova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Pavol Žiak
Katarína Romančíková
TŠK M+M Bratislava
Slovakia
Miroslav Schusnix
Nina Slišková
TŠK VIVA Nové Zámky
Slovakia
Sergio Redondo Carnero
Viktória Vörösová
TŠK VIVA Nové Zámky
Slovakia
Michal Horský
Viktória Hakalová
TK Grande Malacky
Slovakia
Filip Dacko
Sára Chválová
TK Grande Malacky
Slovakia
Gabriel Korpas
Vanessa Murajdová
TŠK Junilev Levice
Slovakia


Hobby Junior 2
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Michal Malacky
Lucia Zilkova
TK Dansovia
Slovakia
Juraj Reingraber
Valentina Balazova
TK Dansovia
Slovakia
Filip Mosny
Ema Marcinkova
TK Dansovia
Slovakia
Igor Vojtko
Daria Zurikova
TK Dansovia
Slovakia
Matej Parada
Vladimira Balazova
TK Dansovia
Slovakia
Samuel Benko
Lucia Benková
TK Ellegance
Slovakia
Max Kožányi
Hanka Knapíková
TŠC Swing Trnava
Austria
Dávid Józsa
Karin Gajarská
TŠC Swing Trnava
Slovakia
PETER GáBA
PAVLíNA SZEKERESOVá
TK DUKLA TRENčíN
Slovakia
Oliver Drzik
Veronika Rakoczova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Pavol Žiak
Katarína Romančíková
TŠK M+M Bratislava
Slovakia


Hobby Juvenile/Deti 1
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Sergey Konstantynov
Oleksandra Sadoma
KROK
Ukraine
Sebastian Szocs
Lea Pendziviaterova
TK Dansovia
Slovakia
Dominik Rebei
Pavlína Káčeríková
TK Just dance Bratislava
Slovakia
Martin Poliak
Lenka Farkašová
TŠC Swing Trnava
Slovakia
Gregor Králik
Vanesa Kočiská
TŠC Swing Trnava
Slovakia
Timotej Puchoň
Lenka Leintnerová
TŠC Swing Trnava
Austria
Benjamin Bejda
Laura Ranušová
TŠC Swing Trnava
Slovakia
Patrik Buda
Silvia Budová
UNI - DANCE Bratislava
Slovakia
Marek Rebro
Katka Bachoríková
TK WELCOME TRNAVA
Slovakia
Marek Rebro
Katka Bachoríková
TK WELCOME TRNAVA
Slovakia
Erik Rac
Annamaria Racova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Oliver Borsky
Gabriela Vaskova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Erik Košík
Rebecca Rácová
TŠK VIVA Nové Zámky
Slovakia
Tomáš Matejčuk
Ema Orolínová
TŠK VIVA Nové Zámky
Slovakia


Hobby Juvenile/Deti 2
Čislo PartnerPartnerkaKlubKrajina
Kyryl Sadoma
Valeriya Maisterchuk
KROK
Ukraine
Sebastian Szocs
Lea Pendziviaterova
TK Dansovia
Slovakia
Dominik Rebei
Pavlína Káčeríková
TK Just dance Bratislava
Slovakia
Patrik Buda
Silvia Budová
UNI - DANCE Bratislava
Slovakia
Marek Rebro
Katka Bachoríková
TK WELCOME TRNAVA
Slovakia
Samuel Ray
Nora Čechová
TK WELCOME Trnava
Slovakia
Marek Rebro
Katka Bachoríková
TK WELCOME TRNAVA
Slovakia
Erik Rac
Annamaria Racova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Oliver Borsky
Gabriela Vaskova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Boris Hatas
Sofia Papayova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Timotei Hoos
Alexandra Kolkusova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Marcel Borsky
Dominika Muchova
SUN DANCE ACADEMY BRATISLAVA
Slovakia
Áron Vincze
Lea Kőrösiová
TŠK VIVA Nové Zámky
Slovakia
Sergio Redondo Carnero
Viktória Vörösová
TŠK VIVA Nové Zámky
Slovakia
Michal Horský
Viktória Hakalová
TK Grande Malacky
Slovakia
Filip Dacko
Sára Chválová
TK Grande Malacky
Slovakia
Gabriel Korpas
Vanessa Murajdová
TŠK Junilev Levice
Slovakia


Celkovo je prihlásených 915 párov. Tancujú spolu 576 krát.

REKLAMNÍ PARTNERI


MEDIÁLNI PARTNERI


© Santal